czwartek, 21 kwietnia 2016

Wiosenny Kiermasz "Mojego Mieszkania" - zapraszam!!!

Wam też wiosna zawróciła w głowie? Czujecie ją? Ubieracie swoje domy, tarasy, czy balkony w wiosenne dodatki ? Ja tak . Ustawiam w wazonach tulipany, żonkile, forsycje ...  Wyszorowałam balkon po zimie. Zrobiłam pierwsze nasadzenia w donicach.

 Jeśli szukacie pomysłów na udekorowanie swoich przestrzeni i macie czas w tą niedzielę - 24 kwietnia - wybierzcie się koniecznie na kolejne spotkanie "Kobiet z pasją". Tym razem redakcja magazynu "Moje Mieszkanie" zaprasza na Kiermasz Wiosenny do Pałacu Prymasowskiego w Warszawie (ul. Senatorska 13/15). Ja do tego zaproszenia się dołączam.

- Dwa poprzednie kiermasze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Spotkałyśmy się z wieloma słowami uznania, stąd pomysł, by po raz kolejny zorganizować podobne wydarzenie – mówi Dorota Jaworska, redaktor naczelna "Mojego Mieszkania".
                                    /  Myślę, że taka rekomendacja wystarczy :-)  /

Kiermasz Wiosenny Mojego Mieszkania

Ponieważ ten kiermasz będzie związany z wiosną, nie zabraknie wspaniałych wiosennych dekoracji dla domu i na balkon. Będzie dużo, dużo  kwiatów.  U mnie znajdziecie już pierwsze w tym roku motyle. Będą marcowe koty oraz lawendowe ptaszki i anioły. Dla miłośników ziół przygotowałam ozdobne tabliczki do doniczek.


Zapraszam !!!
Do zobaczenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz